Coraz więcej rozmaitych firm z całego świata angażuje się w pomoc dla dzieci, poprzez wspieranie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku do inicjatywy postanowił dołączyć się włoski Jeep.

jeep-koszulka-juventusJeep to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek samochodów terenowych na świecie. Od 2012 roku, nieprzerwanie sponsoruje jedną z największych drużyn piłkarskich na świecie – Juventus Turyn. To właśnie w ramach tej współpracy, powstał prezent, który został przekazany na potrzeby Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – mowa bowiem o koszulce Juventusu Turyn, z podpisami najlepszych piłkarzy.

Wyjątkowy T-Shirt, który został przekazany na pomoc dla najbardziej potrzebujących, należy do Claudio Marchisio i posiada nr 8. Oprócz właściciela koszulki, podpisy na niej złożyli także Alvaro Morata, Simone Zaza, Juan Cuadrado, Paul Pogba oraz Gianluigi Buffon.

Dla wszystkich kibiców „Starej Damy” jest to nie lada okazja na pozyskanie wyjątkowej koszulki Juventusu. Jej aktualna cena, w chwili pisania newsa wynosi 1250 PLN, a do końca aukcji pozostały zaledwie 2 dni.

Link do aukcji można znaleźć tutaj: http://aukcje.wosp.org.pl/koszulka-juventusu-z-autografami-i-logo-jeep-i2664925